Datum objave: 22. travnja 2024.

29. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA REPUBLIKE HRVATSKE

Autor: Ivana Kmet, 6. 10. 2017.

Od 3. do 6. listopada naša je učenička zadruga  “Istarski vrhi ” sudjelovala na 29. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske u Zadru u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje.

Smotra učeničkog zadrugarstva je manifestacija koja predstavlja pravi festival stvaralaštva, kreativnosti, inovativnosti i poduzetništva djece i mladih. Na 29. smotri sudjelovali su i prezentirali svoje proizvode najbolje učeničke zadruge iz RH koje su pravo sudjelovanja na Državnoj smotri stekle temeljem uspjeha na županijskim smotrama. Temeljem uspjeha na županijskoj smotri učeničkih zadruga održanoj u Oprtlju naša učenička zadruga “Istarski vrhi” bila je sudionik 29. državne smotre.

Učenice 5. razreda Anđelina Videc i Sara Markežić predstavile su rad naše zadruge uz mentorstvo učiteljica Dine Kotiga i Ivane Kmet.