Datum objave: 15. travnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Poziv na testiranje za upis u 1. razred osnovne škole

Poštovani,

Sukladno Pravilniku postupku utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta, učenika te sastavu stručnih povjerenstava (NN 64/14, 63/20) osnovna škola dužna je organizirati utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta prije upisa u 1. razred osnovne škole. Sastavni dio utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta provodi se testiranjem psihologa i pedagoga prije upisa u 1. razred. Testiranje će izvršiti stručna suradnica psihologinja Valentina Mladinov te stručna suradnica pedagoginja Antonela Đermadi.

Ovim putem Vas obavještavamo da će se testiranje djece koja su školski obveznici za školsku godinu 2024./2025. održati u ponedjeljak, 22. travnja 2024. godine s početkom u 9,00 sati u prostorijama Osnovne škole – Scuola elementare Milana Šorga Oprtalj – Portole.

Stručne suradnice će djecu odvesti iz prostorije vrtića u prostoriju za testiranje te vratiti u vrtić po završetku testiranja. Predviđeno trajanje testiranja je do 12.00 sati.

Tijekom testiranja predviđene su pauze tijekom kojih će dijete odmoriti između faza testiranja. Molim Vas da vaše dijete tog dana prisustvuje na testiranju. U slučaju nemogućnosti dolaska na testiranje, molim da se obavijesti na dolje navedenu e-mail adresu kako bi se mogao dogovoriti drugi termin testiranja. Povratna informacija o rezultatima testiranja pružit će se roditeljima po završetku testiranja i obradi rezultata. O terminima za davanje povratnih informacija bit ćete obaviješteni naknadno.

Za sva pitanja vezano uz sadržaj i tijek testiranja možete se obratiti stručnoj suradnici pedagoginji Antoneli Đermadi na broj mobitela 0915531318 ili na e-mail adresu: antonela.dermadi@skole.hr.

S poštovanjem,

Antonela Đermadi,